Your browser does not support JavaScript! آموزش رایگان برنامه نویسی در سینیور sinior - قسمت هشتم اموزش سئو seo – بررسی متا تگ ها meta tag در سئوی seo وبسایت

برنامه نویسی حرفه ای را با سینیور آغاز کنیدورود کاربرانلینک دوستان

نويسنده :adminقسمت هشتم اموزش سئو seo – بررسی متا تگ ها meta tag در سئوی seo وبسایت

در این قسمت از اموزش سئو seo متا تگ ها یا meta tag را بررسی می کنیم. متا تگ ها meta tag انواع مختلفی دارند که در زیر آنها را معرفی می کنیم:

Viewport meta tag : این تگ یکسری اطلاعات پیرامون صفحه وب شما را می دهد.

Description meta
tag : این تگ یکسری
توضیحات پیرامون موضوعی که وبسایت شما
در آن زمینه فعالیت می‌کند می دهد.
Keywords meta tag
: این تگ شامل کلمات
کلیدی مهم وبسایت شما می‌شود.
geo.position meta
tag : این تگ موقعیت
شرکت شما را بر روی نقشه نمایش می دهد.
این تگ اختیاری می
باشد.
geo.placename
meta tag :این تگ حاوی
آدرس می باشد. شما
می‌توانید آدرس شرکت خود را در این قسمت
بنویسید. حتی
می‌توانید از کارکتر های فارسی استفاده
نمایید. این
تگ نیز اختیاری می باشد.
geo.region meta
tag : این تگ نمایش
دهنده ملیت وبسایت شما می باشد.
 به
عنوان مثال : IR-mb
generator meta
tag : این تگ نمایش
دهنده سازنده وبسایت می باشد.
در
قسمت‌های آینده پیرامون نحوه صحیح استفاده
از کد های css و
javascript در
صفحات html بحث
می کنیم.
 اموزش seo سئو متا تگ tag meta seo سئو متا تگ tag meta اموزش سئو متا تگ tag meta seo اموزش متا تگ tag meta سئو seo اموزش تگ tag meta متا سئو seo اموزش tag meta تگ متا سئو seo اموزش meta tag تگ متا سئو seo اموزش

مطالب مرتبط :

قسمت هشتم اموزش سئو seo – بررسی متا تگ ها meta tag در سئوی seo وبسایت


در این قسمت از اموزش سئو seo متا تگ ها یا meta tag را بررسی می کنیم. متا تگ ها meta tag انواع مختلفی دارند که در زیر آنها را معرفی می کنیم:

افزودن کلید Share فیسبوک در صفحات وب


کلید اشتراک به شما اجازه ی افزودن که یک پیام شخصی همراه با لینک ، قبل از اشتراک آن روی نوار زمان خود ، گروه ها و یا دوستانتان به وسیله ی یک پیام می دهد.   

افزودن کلید Like فیسبوک در صفحات وب


کلید لایک فیسبوک یکی از سریعترین روش برای افرادی است که می خواهند مطلبی را با دوستانشان به اشتراک بگذارند. یکی از راهکارهای افرایش سئو استفاده از کلید های شبکه های اجتماعی در سایت می باشد.با استفاده از این کلید می توان تعداد بازدید کنندگان بیشتری از صفحه های اجتماعی بدست آورد.  

فصل هفتم – تگ های مورد علاقه موتور های جستجو و تاثیر آن در سئو seo


در این قسمت از اموزش سئو قصد داریم تا شما را با تگ های مورد علاقه موتور های جستجو آشنا بکنیم. منظور از مورد علاقه تگ هایی است که موتور های جستجو آنهارا سریعتر شناسایی می کنند و یا از نظر آنها مهم تر هستند. در زیر به این تگ ها می پردازیم و تاثیر هرکدام از آنها را در سئو seo بررسی می کنیم.

فصل ششم – نوع نگارش متن و تاثیر آن بر سئو seo


نوع نگارش متن یکی از موضوع های اصلی در سئو seo می باشد و یکی از راهکار هایی است که به شما کمک می کند تا وبسایت خود را برای موتور های جستجو بهینه سازی نمایید. این کار شاید به نظر چیز خاصی نباشد اما یکی از تاثیر گذارترین قسمت های یک وبسایت نگارش آن وبسایت می باشد. اما یک نگارش خوب باید چه نکاتی را رعایت کند ؟ در زیر نکات لازم برای نگارش یک وبسایت را برای شما با توضیح کامل ذکر می کنیم.

فصل پنجم – رابط کاربری و تاثیر آن بر سئو seo


یکی از مباحثی که در سئو seo مورد بحث است رابط کاربری می باشد که بهتر است با سوال زیر به آن بپردازیم: آیا رابط کاربری در سئو seo تاثیر دارد؟ در جواب این سوال باید گفت که شاید یکی از تاثیر گذارترین قسمتهای یک وبسایت در سئوی seo ان رابط کاربری ان می باشد . یک رابط کاربری خوب باید از یکسری نکات پیروی کنند که در زیر انها را بیان می کنیم:  

فصل چهارم – بررسی تاثیر سایت مپ در سئو


نقشه سایت , سایت مپ sitemap چیست ؟سایت مپ یا به انگلیسی sitemap که به آن نقشه سایت نیز می گویند یک عنصر اصلی شناسایی وبسایت شما به موتور های جستجو است که به موتور های جستجو این امکان را می دهد تا به راحتی لینک های شما را پیدا کنند.

فصل سوم – بررسی تاثیر نام دامنه و زبان برنامه نویسی سایت در سئو


در نام دامنه شما مسائل متعددی  وجود دارد که می تواند در سئو به شما کمک کند. این مسائل به چند قسمت تقسیم می شوند که در زیر به صورت نکته ای به انها اشاره می شود :

سئو را مچاله کنید – مقدمه


به نام خداوند جان و خرد کزین برتر اندیشه برنگذردبه نام اهورا مزدا خالق پاک ایران زمین در این مجموعه از اموزش ها و مقالات قصد داریم تا به برخی آموزش های ضرروری جهت اموزش سئو را به کاربران عزیز وبسایت سینیور ارائه دهیم.اما اولین سوالی که به ذهن ما می رسد این است که seo یا سئو به چه معناست ؟سئو یا seo به معنی search engine optimization  به معنی ارائه برخی اقدامات در جهت افزایش سرعت شناسایی صفحات توسط موتور های جستجو و همچنین برخی اقداماتی است که به شما کمک می کند تا در رتبه بهتری در نتایج موتور های جستجو قرار بگیرید.

نظری بدهید
نام و نام خانوادگي :
ايميل شما :
وبسايت شما :
نظر شما :
سوال امنيتي:
1+3=